logo promed slask
telefon

O NAS

Zdrowie jest tym czynnikiem, który daje poczucie,

iż właśnie jesteśmy w najlepszym okresie naszego życia.

- Franklin Pierce Adams

 

Szukasz miejsca, w którym Twoje zdrowie będzie pod dobrą, profesjonalną i troskliwą opieką? Gdzie nowoczesny sprzęt zdiagnozuje Twoje problemy i umożliwi właściwe leczenie oraz profilaktykę? Gdzie zdrowie i komfort Pacjenta stawiany jest na pierwszym miejscu , gdzie nie ma niepotrzebnych formalności? Szukasz specjalistów, którym możesz zaufać? Jeśli TAK – to dobrze trafiłeś!

Misją przychodni PROMED jest przede wszystkim troska o zdrowie i samopoczucie Pacjentów, a także ich komfort i poczucie bezpieczeństwa.  Oferujemy kompleksowe świadczenia medyczne, od porad lekarza rodzinnego i pediatry po specjalistyczne konsultacje , a także rzetelną diagnozę.

PROFESJONALIZM

Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, co zapewnia profesjonalna i wykwalifikowana kadra specjalistów oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Do dyspozycji Pacjentów pozostaje kilkanaście poradni, wyposażonych w specjalistyczną aparaturę, m.in. videogastroskopy oraz videokolonoskopy a także nowoczesne USG nowej generacji. Wszystkie badania wykonywane są w jednym miejscu, w krótkim czasie i w komfortowych warunkach.

Największym potencjałem przychodzi są ludzie – znakomici specjaliści, którzy zdobywali wiedzę i doświadczenie w kraju i za granicą. Nasi lekarze nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje dla dobra Pacjentów i wzrostu jakości świadczonych usług.

BEZPIECZEŃSTWO

Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie i z najwyższą rzetelnością. Staramy się, żeby każdy Pacjent naszej przychodni miał poczucie bezpieczeństwa i pewności, że jego zdrowie jest w dobrych rękach. Poczucie bezpieczeństwa to spokój i komfort, które są niezbędne przy każdej terapii!

WYGODA

Dbamy o to, żeby wizyta w przychodni od samego początku była komfortowa i bezstresowa. Dzięki telefonicznej rejestracji Pacjenci mogą umówić się ze specjalistą w najbardziej dogodnym dla siebie terminie. Do dyspozycji są wygodne poczekalnie, gdzie w komfortowych warunkach można oczekiwać na konsultację lub badania.

    dane kontaktowe