logo promed slask
telefon

Nowoczesny sprzęt

Przychodnia PROMED  dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznych, wyspecjalizowanym w wykrywaniu problemów układu pokarmowego. Technologia stosowana w przychodni jest bezpieczna, bezbolesna i komfortowa dla Pacjenta. Pozwala uzyskać pełny i rzetelny obraz problemu. Właściwa diagnoza jest kluczowa w skutecznym i szybkim leczeniu.

Wysokiej jakości videogastroskopy marki PENTAX  w technologii pełnego obrazu pozwalają na rzetelną i kompletną ocenę błony śluzowej. Dostarczają obrazów o dużym formacie z reprodukcją koloru, bez zakłóceń widoku.

Nowoczesne videokolonoskopy marki PENTAX, dzięki swojej  giętkości zapewniaj optymalne, bezbolesne i komfortowe wprowadzenie aparatu. Cyfrowy system przetwarzania obrazu umożliwia stwierdzenie nawet drobnych, dyskretnych zmian, co prowadzi do szybkiej i trafnej diagnozy.

Endoskopia jest niezastąpiona przy diagnozie chorób układu pokarmowego. Umożliwia wykrycie chorób przełyku, żołądka i dwunastnicy, takich jak wrzody żołądka i dwunastnicy, czy nowotwory. Kolonoskopia to podstawowe badanie przy podejrzeniu chorób jelita grubego w tym zmian nowotworowych i przednowotworowych.

Wysokiej klasy sprzęt USG marki GE z kolorowym Doplerem oraz trzema głowicami pozwala w sposób szybki i nieinwazyjny rozpoznać wiele chorób jamy brzusznej, serca, tarczycy i naczyń  a także znacznie lepiej i dokładniej zdiagnozować choroby stawów.

      dane kontaktowe